Nu puteți găsi ceea ce căutați? Sunați – vom fi bucuroși să vă răspundem la toate întrebările.

mai multe

Descriere

продается 3-ка  / центр Кишинева/

Caracteristici

Tipul ofertei Vînd
Numărul de camere Apartament cu 3 camere
Fond locativ Bloc vechi
Suprafață totală 75m2 m²
Starea apartamentului Euroreparație
Planificare 143
Nivelul 7
Număr de nivele 9
Balcon 2
Bloc sanitar 1
Adresa Albisoara
Număr de telefon Număr de telefon+37360601580
Autor AutorIgnat. P
Încălzire prin pardoseală Interfon Ascensor Mobilat Tehnică de uz casnic
view17 aprilie 1113 vizualizari

Se vinde-Apartament cu 3 camere, 75m²,Centru, Albisoara

ID: 7038
109,000 €
calculator-creditCalculator
838 €/luna prin credit ipotecar
Autor Autor: Ignat. P
Share

Anunturi recomandate

9
Apartament cu 2 camere, 70m², Onisifor Ghibu photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 70m², Onisifor Ghibu
108,000 €   1,542 €/m²
13
Apartament cu 3 camere, 60m², D.Riscanu photo
Apartament cu 3 camere, 60m², D.Riscanu
110,000 €   1,833 €/m²
16
Apartament cu 2 camere, 55m², str. Matei Basarab photo
Vindut
Apartament cu 2 camere, 55m², str. Matei Basarab
110,900 €   2,016 €/m²
10
Apartament cu 3 camere, 70m², Vissarion Belinski photo
Vindut
Apartament cu 3 camere, 70m², Vissarion Belinski
110,000 €   1,571 €/m²
10
Apartament cu 2 camere, 51m², bd. C. Negruzzi, photo
Apartament cu 2 camere, 51m², bd. C. Negruzzi,
111,000 €   2,176 €/m²
8
Apartament cu 2 camere, 54m², M.Spataru photo
Apartament cu 2 camere, 54m², M.Spataru
109,000 €   2,018 €/m²